Shapping a Sustainable Future

Nasza historia

EDILIANS to nowa nazwa IMERYS Roofing, wieloletniego producenta dachówek ceramicznych i lidera na rynku francuskim : W trakcie rozwoju nasza firma z powodzeniem zgromadziła szereg prestiżowych, kultowych marek dachówek ceramicznych. Doyet, Gélis, Huguenot, Jacob, Phalempin, Poudenx, Sainte Foy i Sans, jedne z największych marek dachówek ceramicznych w regionie, są częścią dziedzictwa EDILIANS.

Nasze umiejętności i wiedza

Rozwijamy, produkujemy i sprzedajemy najnowocześniejsze globalne rozwiązania dachowe zarówno we Francji, jak i na arenie międzynarodowej.Dzięki naszym wcześniejszym przejęciom (Profimo, Scover Plus, Coveo itp.) Możemy teraz zaoferować w pełni zintegrowane systemy dachowe. Zobowiązujemy się do dalszego rozwoju naszej firmy, a przyszłe przejęcia jeszcze bardziej wzmocnią naszą pozycję głównego gracza na scenie europejskiej. Wszystkie nasze produkty i systemy dachowe łączą w sobie jakość materiałów z wysokim poziomem wydajności technicznej (solary,membrana podkładowa, odprowadzanie wody deszczowej, akcesoria itp.) wymaganą przez rozwijające się, nowoczesne domy.

TWÓJ SUKCES

NASZA HISTORIA

EDILIANS jest wynikiem udanego połączenia i integracji kilku głównych graczy w branży produkcji dachówek ceramicznych. Wraz z coraz większą liczbą znanych marek, które dołączają do naszej grupy, nasz zakres poszerzył się jeszcze bardziej.
1970s

Utworzono grupę IMETAL

1974

Tuilerie Huguenot Fénal dołączył do grupy IMETAL

1986

IRB, Industrial Regional Building przyłączył się do przygody

1989

GPS, Gélis Poudenx Sans dołączył do grupy

2000

IMETAL stał się IMERYS łącząc 3 marki GPS, IRB, HF

2001

Imerys została założona jako jednocząca marka łącząca 3 oryginalne marki

2010

Doyet przystąpił do grupy

2015

Profimo przyłączył sie do Imerys Roofing

2016

Przejęcie Coveo

2018

Imerys Toiture zmienia nazwę i staje się EDILIANS

2019

Zakup 100% akcji Luxol

2019

Rozszerzenie naszej działalności w Portugalii o integrację Umbelino Monteiro

2021

Kontynuacja rozwoju na Półwyspie Iberyjskim wraz z integracją hiszpańskiej firmy Tejas Borjas

2022

Edilians przejmuje IRFTS Rooftop Solar Activity

Na początku mieliśmy 12 marek płytek na rynku, takich jak Gilardoni, Saint Germer, Wardrecques i Sainte Foye; marki renomowane ze względu na doskonałą jakość techniczną i estetykę

Wdrażanie Zrównoważonego Rozwoju

Zachowanie dziedzictwa naturalnego, z którego czerpiemy nasz surowiec, tworzenie skutecznych rozwiązań, które torują drogę do samowystarczalności energetycznej ... Nie marnujemy słów na ten temat: wolimy konkretne działania i rzeczywistą wydajność na rzecz zrównoważonego rozwój. Każda z oferowanych przez nas usług została całkowicie dostosowana do tego celu :Programy odbudowy gleby ; Badania wpływu na różnorodność biologiczną i dziką przyrodę ; Ponowne wprowadzenie zagrożonych gatunków ; Udział w lokalnych projektach lub inicjatywach

Zapewniając Jakość W Pezyszłości

Poszukiwanie doskonałości w zakresie zrównoważonego rozwoju jest naszym priorytetem. To jest, co napędza wszystkie nasze działania : Nasze wysokiej jakości surowce pochodzą z kopalni uznawanych za najwyższej jakości. Nasze dachówki i akcesoria ceramiczne są objęte gwarancją przez 30 lat. Nasz system zarządzania, zgodny z normami ISO 9001 i ISO 14001, jest prawdziwym czynnikiem usprawniającym wszystkie działania przemysłowe i handlowe. Nasze produkty spełniają wszystkie obowiązujące normy.

Prowadzenie Przykładowych Relacji

Dzięki ich szczegółowej wiedzy regionalnej, nasze zespoły wyróżniają się w zapewnianiu poziomu doradztwa i wydajności oczekiwanych przez klientów przez cały proces budowy, od wstępnego przeglądu specyfikacji architektonicznych lub regulacyjnych do samej instalacji.