FRANCUSKI LIDER W PRODUKCJI DACHÓWEK CERAMICZNYCH

EDILIANS oferuje wyjątkową i stale rosnącą gamę produktów spełniających wszystkie wymagania, zarówno pod względem estetyki, jak i jakości. Naszym celem jest zapewnienie trwałego pokrycia dachowego, która szanuje harmonię krajobrazu.

Nasze rozwiązania

Nasza firma :KONSTRUKTYWNY ETOS

CAŁY ŚWIAT UMIEJĘTNOŚCI I WIEDZY

Nasza historia

EDILIANS to nowa nazwa IMERYS Roofing, wieloletniego producenta dachówek ceramicznych i lidera na rynku francuskim :

W trakcie rozwoju nasza firma z powodzeniem zgromadziła szereg prestiżowych, kultowych marek dachówek ceramicznych.

Doyet, Gélis, Huguenot, Jacob, Phalempin, Poudenx, Sainte Foy i Sans, jedne z największych marek dachówek ceramicznych w regionie, są częścią dziedzictwa EDILIANS.

Nasze umiejętności i wiedza

Rozwijamy, produkujemy i sprzedajemy najnowocześniejsze globalne rozwiązania dachowe zarówno we Francji, jak i na arenie międzynarodowej.Dzięki naszym wcześniejszym przejęciom (Profimo, Scover Plus, Coveo itp.) Możemy teraz zaoferować w pełni zintegrowane systemy dachowe.

Zobowiązujemy się do dalszego rozwoju naszej firmy, a przyszłe przejęcia jeszcze bardziej wzmocnią naszą pozycję głównego gracza na scenie europejskiej. Wszystkie nasze produkty i systemy dachowe łączą w sobie jakość materiałów z wysokim poziomem wydajności technicznej (solary,membrana podkładowa, odprowadzanie wody deszczowej, akcesoria itp.) wymaganą przez rozwijające się, nowoczesne domy.

Nasze rozwiązania dachowe, elewacyjne i ekologiczne są zaprojektowane tak, aby spełnić wszystkie oczekiwania i wymagania naszych klientów :

  • Estetyczne, solidne i trwałe produkty, które spełniają wszystkie normy środowiskowe dotyczące jakości, bezpieczeństwa i efektywności energetycznej.

  • Prosty, szybki i niezawodny proces instalacji, przy wsparciu zespołu EDILIANS, który pozostaje do Państwa dyspozycji, aby pomóc w instalacji.

NASZ ETOS : ŁĄCZENIE WYDAJNOŚCI I INSPIRACJI

Dostarczamy rozwiązania w zakresie pokryć dachowych, elewacji, eko-siedlisk w oparciu o połączenie różnych zawodów i wiedzy naszych zespołów. Nasza podstawowa zasada polega na dodawaniu wartości naszym domom, które uzupełniają oczekiwania naszych klientów :

  • DOSKONAŁOŚĆ

  • INNOWACJE

  • NOWOCZESNOŚĆ

  • ECO DESIGN

Dążymy do zmniejszenia naszego śladu środowiskowego. Nasz dział badawczo-rozwojowy stale opracowuje nowe sposoby na zmniejszenie naszego wpływu na planetę.

ŁĄCZENIE NAJLEPSZYCH UMIEJĘTNOŚCI

Dzięki połączeniu naszych różnych zawodów i wiedzy naszych zespołów, możemy poprowadzić naszych klientów przez wszystkie skomplikowane, rzeczywiste wyzwania, które pojawiają się wraz z budowaniem stale ewoluującego domu.


EDILIANS w liczbach

500

Domów na dzień

70

Modeli dachówek

220

Kolorów

+300

Obroty w milionach euro w 2018 roku

+9000

Domy wyposażone w dachówki fotowoltaiczne

1100

Pracowników

14

Fabryk

10

Apelacje regionalne

Nasza historia Twój sukces

EDILIANS jest wynikiem udanego połączenia i integracji kilku głównych graczy w branży produkcji dachówek ceramicznych.

Wraz z coraz większą liczbą znanych marek, które dołączają do naszej grupy, nasz zakres poszerzył się jeszcze bardziej.

Na początku mieliśmy 11 marek płytek na rynku, takich jak Gilardoni, Saint Germer, Wardrecques i Sainte Foye; marki renomowane ze względu na doskonałą jakość techniczną i estetykę

Chroniliśmy to wyjątkowe dziedzictwo do dnia dzisiejszego dzięki 8 różnym regionalnym markom, które zwiększają naszą reputację jako producenta wysokiej jakości produktów.

1970s

Utworzono grupę IMETAL

1974

Tuilerie Huguenot Fénal dołączył do grupy IMETAL

1986

IRB, Industrial Regional Building przyłączył się do przygody

1989

GPS, Gélis Poudenx Sans dołączył do grupy

2000

IMETAL stał się IMERYS łącząc 3 marki GPS, IRB, HF

2001

Imerys została założona jako jednocząca marka łącząca 3 oryginalne marki

2009

Doyet przystąpił do grupy

2011

La Française des Tuiles et Briques połączyły się z Imerys

2015

Profimo przyłączył sie do Imerys Roofing

2018

Imerys Roofing zmienił nazwę i stał się EDILIANS

WDRAŻANIE ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

Zachowanie dziedzictwa naturalnego, z którego czerpiemy nasz surowiec, tworzenie skutecznych rozwiązań, które torują drogę do samowystarczalności energetycznej ... Nie marnujemy słów na ten temat: wolimy konkretne działania i rzeczywistą wydajność na rzecz zrównoważonego rozwój.

  • Każda z oferowanych przez nas usług została całkowicie dostosowana do tego celu :

- Programy odbudowy gleby

- Badania wpływu na różnorodność biologiczną i dziką przyrodę

- Ponowne wprowadzenie zagrożonych gatunków

- Udział w lokalnych projektach lub inicjatywach

Na mocy tego zobowiązania rozbudowę kamieniołomu Ste Foy zakończono w 2011 r. Po przeprowadzeniu badania wpływu. W badaniu podkreślono szereg wpływów na przepływ wody, faunę i florę. Badania zaowocowały również identyfikacją kilku chronionych gatunków na terenie, które są obecnie szczególnie monitorowane.

    • Nieustannie dążymy do obniżenia kosztów produkcji i zużycia gazu ziemnego: innymi słowy, kontrolujemy wpływ naszej działalności na środowisko.

Angażujemy się tylko w działalność przemysłową, która jest idealnie dostosowana do środowiska, ze względu na stosowane procesy i substancje, i które spełniają wymagania ekologiczne. Umieszczamy zasoby ludzkie i rozwój wartości dodanej poprzez badania i rozwój w samym centrum naszej metodologii.

ZAPEWNIAJĄC JAKOŚĆ W PEZYSZŁOŚCI

POSZUKIWANIE DOSKONAŁOŚCI W ZAKRESIE ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU JEST NASZYM PRIORYTETEM. TO JEST, CO NAPĘDZA WSZYSTKIE NASZE DZIAŁANIA :

Nasze wysokiej jakości surowce pochodzą z kopalni uznawanych za najwyższej jakości

Nasze dachówki i akcesoria ceramiczne są objęte gwarancją przez 30 lat

Nasz system zarządzania, zgodny z normami ISO 9001 i ISO 14001, jest prawdziwym czynnikiem usprawniającym wszystkie działania przemysłowe i handlowe.

Nasze produkty spełniają wszystkie obowiązujące normy.

PROWADZENIE PRZYKŁADOWYCH RELACJI

Dzięki ich szczegółowej wiedzy regionalnej, nasze zespoły wyróżniają się w zapewnianiu poziomu doradztwa i wydajności oczekiwanych przez klientów przez cały proces budowy, od wstępnego przeglądu specyfikacji architektonicznych lub regulacyjnych do samej instalacji :